СБУ затримала злочинне угруповання, яке готувало серію вибухів на Дніпропетровщині

Відео опубліковано: 06/12/2014
Преглянуто: 718

Тривалість: 00:01:43
 

У Дніпропетровській області співробітники Служби безпеки України викрили групу осіб, які планували розхитати та дестабілізувати ситуацію у регіоні. Зловмисники готували диверсії та терористичні акти на важливих об’єктах інфраструктури та отримали від бойовиків терористичної організації «ДНР» вибухівку та зброю.
4 грудня ц.р. СБУ одночасно затримала у містах Дніпродзержинськ, Павлоград та Новомосковськ трьох членів цієї терористичної групи.
Встановлено, що організатором і керівником злочинного угрупування був 25-річний місцевий мешканець, уродженець Російської Федерації. Активіст місцевого «антимайдану» встановив зв'язок з терористами й отримав завдання знайти людей, готових вчинити диверсії, та організувати підпільну роботу.
Зловмисник згуртував злочинну групу через спільноту в соціальній мережі. Спільники, які називали себе «партизанським загоном», призначали таємні зустрічі у Дніпропетровську. Тут вони готували план-схеми вибухів та підпали воєнкоматів, банківських установ, райвідділів міліції.
У терористів правоохоронці вилучили дві гранати РГД-5 із запалами, майже кілограм вибухової речовини – тротилу та антиукраїнську символіку.
Зловмисників взято під варту, тривають оперативно-слідчі дії у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.