Яценюк: В Україні діють "ескадрони смерті"

Відео опубліковано: 31/01/2014
Преглянуто: 358

Тривалість: 00:01:14
 

До лікарні, де після катувань перебуває Дмитро...

Євроньюз - найпопулярніший новинний канал у Європі. Підпишіться і отримуйте щоденну добірку рекомендованих новин:http://eurone.ws/YPPcFd Євроньюз транслюється ще 13-ма мовами: http://eurone.ws/16UqrHW

http://ua.euronews.com/2014/01/31/death-squads-in-ukraine-says-leader-of-one-opposition-party
До лікарні, де після катувань перебуває Дмитро Булатов, прийшли його друзі, опозиційні політики та колеги з Автомайдану. Вони побоюються, що міліція може його заарештувати та розповідають про можливий мотив його викрадення.

Андрій Теліженко, активіст Автомайдану: "Його (Дмитра Булатова) били, катували, розпинали. У нього пробиті руки. Його розпинали, били, його допитували, хто стоїть за Автомайданом, хто фінансує Автомайдан."

Опозиція переконана, що проти Майдану у Києві діють "ескадрони смерті". Зниклими безвісти досі вважаються 33 активісти, пише Євромайдан-SOS. Лідер "Батьківщини" Арсеній Яценюк пообіцяв підняти це питання на Мюнхенській конференції з безпеки, куди вирушив з України.

Арсеній Яценюк, лідер "Батьківщини": "Ми будемо наполягати у Мюнхені на проведені міжнародного розслідування по всіх фактах вбивств, знущань, катувань, викрадення людей і тих фактах, коли переслідували журналістів і стріляли по них. Останні події по Дмитру Булатову свідчать, що в Україні з'явились, як в Латинській Америці, "ескадрони смерті"."

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International назвала катування Булатова варварством, яке вимагає негайного розслідування. Правозахисники заявляють, що влада повинна чітко відреагувати, щоб такі злочини не залишалися безкарними і в майбутньому.


соціальні мережі: YouTube: http://bit.ly/xb1H5o Facebook: http://www.facebook.com/euronews.fans Twitter: http://twitter.com/euronewsua